OFERTA EDUKACYJNA

Kochamy to co robimy!

Kochamy nasze zwierzęta i wiemy jak się nimi opiekować. Codziennie dbamy o ich żywienie, aktywność, komfort i zdrowie. Wiemy, kiedy czują się szczęśliwe i chcemy tą wiedzą dzielić się z innymi.

Dlaczego to ważne?

Jesteśmy pewni, że właściwa edukacja proekologiczna przyczynia się do dobrostanu zwierząt oraz tworzenia świadomego, wrażliwego  i odpowiedzialnego społeczeństwa. Dlatego zależy nam na zapraszaniu do naszego mini zoo  najmłodszych gości. 

Z tą myślą przygotowaliśmy ofertę zajęć edukacyjnych dla najmłodszych. Przekazujemy wiedzę o tym, że bycie opiekunem zwierzęcia to odpowiedzialność, a zakup zwierzaka nie oznacza, że jest ono naszą własnością!

Bezpieczeństwo


W kontaktach ze zwierzętami nie ma nic ważniejszego, niż bezpieczeństwo odwiedzanych i odwiedzających. Nigdy o tym nie zapominamy, dlatego czuwamy nad spotkaniami dzieci i zwierząt, uwzględniając potrzeby i preferencje różnych gatunków. Najwięcej cierpliwości mają nasze żółwie.

Bliskie spotkania

Nic tak nie cieszy maluchów, jak widok zwierzątka pałaszującego podane smakołyki! Na takie okazje mamy specjalne przysmaki, którym nie sposób się oprzeć! Pozwalamy naszym małym gościom na bliski kontakt z wybranymi gatunkami zwierząt. Wszystko to z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Dlaczego warto ?

 • Różnorodność gatunków
  Spotkacie tu nie tylko papugi ale również surykatki, lemury, alpaki, kapibary i wiele, wiele więcej!
 • Interaktywna nauka
  Angażująca naukę poprzez interakcje ze zwierzętami!
 • Niecodzienna forma nauki
  To nie tylko doskonały sposób na przyswojenie wiedzy, ale także doskonała zabawa.
 • Zrozumienie znaczenia ochrony gatunków
  Kształtowanie świadomości ekologicznej.
 • Praktyczne zastosowanie wiedzy
  Obserwacja zachowań, rozpoznawanie gatunków to doskonała okazja do praktycznego zastosowania teorii.

Umów wizytę

58 380 55 45

zadzwoń

Umów wizytę

58 380 55 45

zadzwoń