Dzień Dziecka w Crazy Animals!

Fantastyczne miejsce do spędzenia równie wyjątkowego święta – Dzień Dziecka

Już niebawem Dzień Dziecka, czyli jeden z najfajniejszych dni w roku! Jeżeli Wasze pociechy lubią nasze papużki lub zwyczajnie, kochają zwierzęta, to zapraszamy do siebie! Nigdzie bowiem nie będą miały okazji stanąć oko w oko z tak wieloma papużkami! A to przecież nie wszystko, ale o tym już napiszemy niżej!

Z okazji święta naszych ukochanych skrzatów, przygotowaliśmy garść atrakcji, które skuszą każdego dzieciaczka! Jakie to atrakcje? Już śpieszymy z wyjaśnieniem! Po pierwsze, każdy urwisek dostaje porcję pizzy oraz watę cukrową – zalecamy zjeść w lekkim odstępie czasu.

Dodatkowo, razem z naszymi najmłodszymi gośćmi zbudujemy masę fantastycznych zabawek dla naszych papużek! A jeżeli jesteście smykiem nad smykami, to będziemy mogli wziąć udział w naszym konkursie wiedzy o egzotycznych ptakach – do wygrania są ciekawe nagrody!

No to co? Widzimy się na miejscu z okazji święta jakim jest Dzień Dziecka? Pewnie, że tak!

Nim przyjedziecie, sprawdźcie proszę nasz regulamin!

Garść informacji o tym jak się przygotować, przyjeżdżając/przychodząc do nas:

  • ubieramy się lub bierzemy ubranie na zmianę nie posiadające cekinów, guzików czy zamków (ponieważ papugi mogą je zerwać i zrobić sobie ałę) – w razie czego, u nas można wynająć koszulkę.
  • przed wejściem zdejmujemy lub wcale nie zabieramy ze sobą ozdób w postaci naszyjników, kolczyków, pierścionków, bransoletek czy innych świecidełek (jak wyżej).
  • jeżeli masz długie piórka, to zabierz ze sobą bandankę lub inną opaskę, gumki muszą być zdjęte przed wejściem – w razie czego, mamy i bandanki na wyposażeniu 🙂

A teraz zaś słów parę o naszym regulaminie już na miejscu:

  • słuchajcie poleceń Opiekunów Zwierząt, wszystkie ich działania oraz decyzje mają na celu zapewnienia jak największego komfortu zarówno Wam jak i Podopiecznym obiektu.
  • pamiętajcie, są to żywe stworzenia, więc nie traktujemy ich jak zabawek – jesteśmy w ich domu, także traktujemy je z szacunkiem i nie próbujemy robić niczego na siłę.
  • ptaszki karmimy wyłącznie ziarnem zakupionym przy kasie, wysypując je sobie na otwartą dłoń (jeżeli nam się coś rozsypie to już tego nie podnosimy).
  • patrzymy pod nóżki, ponieważ część z naszych podopiecznych zamiast latać lubi sobie spacerować po podłodze.
  • będąc na sali z papugami kategorycznie NIE BIEGAMY, NIE SKACZEMY i NIE KRZYCZYMY – jesteśmy w papuzim sanktuarium to po pierwsze, a po drugie, robiąc tak mogłoby stać się coś przykrego.
  • jeżeli papuga na nas usiądzie to nie zrzucamy jej, a podchodzimy do żerdzi, linii, i nastawiamy ramię/rękę w stronę powierzchni na jaką papuga ma przejść
  • w razie jakichkolwiek pytań czy trudności, proszę koniecznie zasięgnąć pomocy/opinii Opiekuna Zwierząt

Cennik biletów normalnych i ulgowych w ramach Crazy Animals

No, to teraz już mamy wszystko… a nie, jeszcze jedna rzecz! Parę słów o cenniku by się zdało!

Bilet normalny 29,90 zł
Bilet ulgowy 24,90 zł
Wypożyczenie koszulki 3,00 zł
Kubeczek ptasich smakołyków 3,00 zł

Dodatkowo, proszę pamiętać, że posiadamy zniżkę dla grup od 10’ciu osób!

Odwiedźcie nas na naszym zwariowanych Facebook’u Crazy Animals lub na naszym Instagramie Crazy Animals! Dzieją się tam fantastyczne rzeczy, a i Wy będziecie zawsze na bieżąco z naszą ofertą!


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *